יום שבת, 9 בדצמבר 2017

REVITALIFT SERUM מבית לוריאל פריז

החל מגיל שלושים פלוס, התחילו להופיע אצלי קמטוטים קטנים באזור המצח - אלו הם סימנים של הזדקנות העור, אשר גרמו לי להתייחס בצורה שונה לעור שלי ולהתחיל לחפש פתרונות אנטי אייג'ינג עבורו.
 
כידוע, עם הזמן, הקמטים הופכים למודגשים ובולטים יותר והעור מאבד מהמוצקות והגמישות שלו היות ועם השנים, תהליך התחדשות תאי העור הולך ופוחת וחלה הידרדרות ברקמות התומכות. עם הזמן, בנוסף להופעות הקמטים, העור מאבד את המיצוק, האחידות והזוהר הטבעי שלו.
 
העובדה היא כי עם הזמן, העור הופך פחות מוצק ופחות אלסטי. בין היתר, שני סוגי קמטים יכולים להופיע על גבי פנייך: קמטים רוחביים וקמטים אורכיים, העשויים להקנות לפנים מראה נוקשה, זעוף או עייף יותר. כדי להתמודד עם בעיות אלו פיתחה לוריאל פריז במעבודותיה את REVITALIFT SERUM.

מדי בוקר וערב, לבד או לפני מריחת קרם היום/ הלילה מסדרת רויטליפט, מטפטפים מספר טיפות על קצות האצבעות ומעסים בעדינות את הפנים.

כמעט מייד אחרי שימוש בתכשיר, שמתי לב כי העור מועשר בלחות ונראה חלק, הדוק, ומוצק יותר.
רויטליפט סרום בעל פורמולה ייחודית המכילה 2 רכיבי אנטי-אייג'ינג לסיוע בפעולה מיידית ועוצמתית:
  • אדנוזין: רכיב עוצמתי המסייע לטפל במראה הקמטים ולהילחם בהפחתת סימני הזדקנות העור.
  • פייברלסטיל: תרכובת התורמת לתחושה של מיצוק העור.

ניתן להשיג את המוצר במחיר השקה מאוד כדאי של 90 ש"ח לתכולה של 30 גר' ברשתות הפארם, המזון והפרפומריות המובחרות.

כבר למעלה משלושים שנים מפתחות מעבדות לוריאל פריז חידושים מדעיים יעילים ופורצי דרך לטובת יופיין של נשים בכל הגילאים. מעבדות לוריאל מפתחות נוסחאות עם יעילות מוכחת בשיתוף רופאי עור מכל העולם. רכיבים פעילים מתקדמים מדעית ומרקמים נעימים לחוויית טיפוח ייחודית לכל אישה. לעור יפה בהווה ולמראה עור צעיר יותר בעתיד.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה