יום ראשון, 10 בדצמבר 2017

גרנייה משיק Micellar Cleansing Water – תמיסת מי מסילר מוצר ניקוי עור הפנים רב תכליתי

על מנת לשמור על עור מטופח ויפה, חשוב להכניס לשגרת החיים, שימוש יום יומי בחומרי ניקוי והסרת איפור מידי יום. ניקוי עור הפנים אינו רק פונקציה של יעילות אלא של הערך המוסף המוענק לעור: זוהר, חיוניות, רעננות ורכות. עור פנים שאינו נקי עלול להיראות עייף, מבריק, מגורה וחסר חיוניות.

הסרת איפור איננה משימה אלא גם טיפוח העור – המפתח, הסוד לעור יפה ומטופח. התוצאה- העור איננו רק נקי, אלא גם נחשף ביופיו הטבעי, בחיוניותו ובזוהרו.

תמיסת מי המיסלר הינה דרך קלה ויעילה להסרת איפור, ניקוי והרגעת העור (פנים, עיניים, שפתיים), כל זאת בפעולה אחת ללא צורך בשטיפה. עבור כל אותן נשים המחפשות דרך מהירה ויעילה להסרת האיפור פיתחו במעבדות 'גרנייה' את- Micellar Cleansing Waterתמיסת מי מסילר – הטרנד המוביל בתחום ניקוי עור הפנים. זהו מוצר ניקוי עור הפנים רב תכליתי ללא צורך בשטיפה וללא צורך בשפשוף. מתאים לכל סוגי העור, כולל עור רגיש ועדין שהופך את שגרת הסרת האיפור וניקוי עור הפנים ליעילה ומהנה יותר.

המים המיסלריים לא מצריכים שטיפה במים, מסירים ביעילות איפור, שאריות לכלוך ושומן מעור הפנים. הם עדינים מאוד, נטולי אלכוהול ודטרגנטים אגרסיביים, מה שהופך אותם למתאימים לכל סוגי עור אפילו רגיש ועדין.
בנוסף, מוצר מסוג זה חוסך זמן, בתקופות עמוסות או בדרכים. מועדון המעריצים רק הולך וגדל כשהמים המיסלרים חוללו מהפך בשגרת הטיפוח וכיום דוגמניות ומאפרים לא יכולים בלעדיו.
יתרון נוסף למוצר הוא בעובדה שהעור נשאר מאוזן לאחר הניקוי, כלומר ה- PH נשאר באותה רמה והסבילות מאוד טובה, אפילו לעור הרגיש.

גרנייה כבש את העולם עם טכנולוגית המיסלר במוצר ניקוי חכם: אין צורך בשפשוף כדי להסיר לכלוך ו/או איפור. תמיסת מי המיסלר לוכדת את שאריות הלכלוך והאיפור מהעור בדומה לפעולה של מגנט.

תמיסת מי המיסלר מותירה תחושה מרעננת כשל מים.

לאחר שניסיתי את מי המיסלר של גרנייה, העור פנים נראה נקי, נינוח ורענן יותר. 

בעזרת פד צמר גפן, מעבירים כמות הנדרשת של התכשיר על הפנים, העיניים והשפתיים. אין צורך בשפשוף. אין צורך לשטוף .לשימוש יומיומי מידי בוקר ו/או ערב.


מחיר מומלץ:  40 ₪ לאריזה מוגדלת וחסכונית המכילה: 700 מ"ל המספיקה לכ- 350 שימושים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה