יום רביעי, 13 בדצמבר 2017

ד"ר פישר Dr. Fischer מציע מסיכות הזנה לשיער בשפופרת עם אותה הפורמולה האהובה - NATURAL CARE

במיוחד בעונת החורף, השיער סובל מחוסר בחומרי הזנה חיוניים וכתוצאה מכך סיב השערה נחלש ונעשה פגיע לנזקים סביבתיים הגורמים להיחלשות השערה.

לצורך ריכוך והזנה של השיער, אני משתמשת במסכות הזנה. אך לפעמים השימוש במסכה הופך למסורבל בגלל האריזה בקופסה המסורבלת שלא תמיד נח לקחת למקלחת אחרי אימון בחדר כושר.

בדיוק למקרים האלה (וגם מקרים נוספים:), ד"ר פישר מציע מסיכות הזנה לשיער בשפופרת עם אותה הפורמולה האהובה - NATURAL CAREהפורמולה מכילה מרכיבים מתקדמים לצד תמציות מרפא בשילובים שונים שנבחרו בקפידה בהתאם לסוג השיער. המסכות מסייעות בשמירת הלחות, מגנות על השיער מפני רדיקאליים חופשיים, מזינות את השיער ומותירות אותו רך ונעים למגע לאורך זמן, בעל מראה בריא ובניחוח נפלא.

בסדרה ניתן למצוא מסכות שיער בשפופרת של 200 מ"ל המותאמות לסוגי שיער השונים:
  • מסכת הזנה לשיער רגיל – יבש: נוסחה ייחודית המשלבת סרמידים וסיליקונים עם צמחי מרפא, תמציות ורדים ורימונים. מעשירה את השיער בלחות, מחייה את השיער ומקנה לו מראה טבעי. מסייעת בהענקת גמישות, רכות וברק.
  • מסכת החייאה לשיער מתולתל: נוסחה ייחודית המשלבת סרמידים וסיליקונים עם צמחי מרפא, תמציות יסמין ופרחי מגנוליה. מסייעת בטיפול בקצוות מפוצלים ובהענקת חוזק, גמישות, רכות וברק. למראה שיער בריא ולתלתלים מושלמים.
  • מסכת החייאה לשיער יבש, צבוע או פגום: נוסחה ייחודית המשלבת סרמידים וסיליקונים עם צמחי מרפא, תמצית חינה ושמן ארגאן. המסכה מסייעת בהזנה ובשיקום של שיער יבש ופגום ובשמירה על צבעו. מעשירה את השיער בלחות ומסייעת בהענקת גמישות, רכות וברק.את המסכות החדשות ניתן להשיג ברשתות הפארם, רשתות השיווק, בבתי המרקחת הפרטיים ובחנויות המובחרות במחיר השקה של 14.90 ש"ח.

המסכות מצטרפות לסדרת NATURAL CARE, סדרה המקיפה מגוון רחב של תכשירים מתקדמים ואיכותיים לטיפול יומיומי בעור ובשיער, מכף רגל ועד ראש, לכל בני המשפחה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה