יום שבת, 6 בדצמבר 2014

סדרת מוצריBC Hairtherapy של שוורצקופף פרופשיונל

מוצרי טיפוח השיער המקצועיים שלנו מעולם לא הביאו את השיער כה קרוב לדרגת שלמות טבעית!

עם ההשקה מחדש של סדרת מוצריBC Hairtherapy   וטכנולוגיית ה-Cell Perfector  החדשנית ששולבה בכל אחד מהמוצרים, "שוורצקופף פרופשיונל" מבית קונצרן הנקל, מציבה אמות מידה גבוהות מאוד בתחום טיפוח השיער.
שבע סדרות מוצרי טיפוח שיער, עם נוסחות ומרכיבים ספציפיים שנבחרו במיוחד לצורכי הטיפוח של סוגי השיער השונים, יגרמו לשיערך להיות רך ולהיראות בריא ויפה להפליא. גלו את החדשנות שסוגרת את הפער להשגת שלמות טבעית – עד 100% מראה שיער צעיר וחיוני, עד 100% אלסטיות וגמישות ועד 100% מראה בריא לפני שטח השיערה.  גלו את סדרת BC Bonacure החדשה!

להשלמת סדרת המוצרים לשימוש בסלון לעיצוב שיער ובבית, פיתחה "שוורצקופף פרופשיונל" מוצרים חדשניים ומתמחים, המותאמים בשלמות לטיפול בסלוני עיצוב השיער, במסגרת תיק מוצרי BC Hairtherapy - אלו הם סדרת טיפולי BC power shots.

גישת השירות החדשה מעניקה למעצבי שיער הזדמנות להציע ללקוחותיהם חווית טיפול אישית יוצאת מהכלל ומאפשרת להם לשפר במידה רבה את שירותיהם. גם האריזה המודרנית החדשה משקפת את הגישה המקצועית מאוד.  
בהשקה המחודשת של סדרתBC Hairtherapy , "שוורצקופף פרופשיונל" משדרגת את טיפוח השיער בסלונים לעיצוב שיער ברחבי העולם, ומעניקה למעצבי שיער מערכת הוליסטית לטיפוח השיער, המאפשרת להם למצב את עצמם בבירור בפני לקוחותיהם כפי שהם באמת: מומחים לשיער יפה. כדי לסייע למעצבי שיער לשים דגש חזק על טיפוח השיער בסלונים שלהם, גישת טיפוח השיער של  BC Hairtherapy כוללת שבעה קווי מוצרי טיפוח לשיער לשימוש בבית, בנוסף למגוון רחב של מוצרים טיפוליים בסלון לעיצוב שיער.  

תספורת טובה או צבע אטרקטיבי ויפה, משתדרגים והופכים לתספורת מדהימה ביד אמן או לצבע עוצר נשימה, אך ורק אם השיער רך ובריא למראה. זהו דבר שג'ון גילספי, שגריר טיפוח השיער הגלובאלי החדש של "שוורצקופף פרופשיונל" יודע מניסיון אישי: "בדומה לשוורצקופף פרופשיונל, אני מאמין בתרבות טיפוח שיער הוליסטית. כל אישה חולמת על שיער יפה! שיער בריא למראה הוא תנאי יסוד לשיער יפה והמסגרת לכל מראה שברצונך להשיג. מצב השיער משפיע על כל שירות שאנו מציעים ללקוחותינו, וזוהי הסיבה שייעוץ מקצועי של מעצב שיער ומוצרי טיפוח שיער טובים מאוד ומותאמים אישית, הם כה חיוניים. שירות טיפוח שיער מושלם צריך להיות עמוד התווך בעבודתו היומיומית של כל סלון לעיצוב שיער".

הסוד של סדרתBC Hairtherapy  החדשה הוא טכנולוגייתCell Perfector  החדשנית. טכנולוגיה זו משלבת את טכנולוגיית הקוטיקולה שלCell Perfector  להתחדשות מיטבית של משטח השיער עם טכנולוגית הקורטקס שלCell Perfector  לבנייה מחדש של מבנה השיער, עמוק בתוך תאי השיער.  במצבו הטבעי והבתולי, השיער מכיל שכבת הגנה של ליפידים המורכבת ממולקולות עם שרשרת של 21 פחמנים. מצבי סטרס חיצוניים, טיפול כימי או שימוש במכשיר עיצוב שיער בחום, מזיקים למשטח השיער וכל השרשרת נשחקת. נכון להיום טכנולוגיות טיפוח שיער יכולות ליצור מחדש שרשרות של עד 12 מולקולות בלבד. טכנולוגייתCell Perfector  בסדרתBC Hairtherapy  החדשה ממלאת את החללים במשטח השיער בשרשרות של 18 פחמנים ויוצרת בכך מחדש את המשטח הטבעי של השיער באופן מדויק מאוד - הקרוב לשלמות טבעית.  בנוסף לכך, השיער נבנה מחדש מבפנים עם שרשרות חומצות אמינו הזהות למבנה השיער - ליצירת שיער שנראה כאילו נולד מחדש: שופע חוזק, גמישות וברק.

עם מגוון מוצריBC Hairtherapy , מעצבי שיער יכולים להציע ללקוחותיהם פתרונות טיפוח שיער ממוקדים לכל הצרכים הספציפיים של השיער ולהרכיב שיטת טיפוח שיער שמתחילה בסלון וניתן להמשיכה בבית, להשגת תוצאות עמידות לאורך זמן.
כוכבי הסדרה אותם ניסיתי ועליהם אכתוב את חוות דעתי הם:

Time Restore Rejuvenating Serum

בדומה לעור הפנים, גם השיער שלנו זקוק בטיפול "תחזוקה". מתברר, כשאנחנו מתבגרים, השיער שלנו מתבגר יחד אתנו:)
סרום לחידוש שיער בוגר ושביר, בסדרת "טיים ריסטור" הנו סרום אנטי אייג'ינג לטיפוח שיער בוגר ושביר, המעניק במהירות חוזק וכוח מחודשים לשיער ומסייע לשיקום אלסטיות הקרקפת.
המוצר מכיל טכנולוגיה המשלבת את קו אנזים Q10 ונוטריפילר, המעוררים את סינתזת הקרטין להבטחת איכות שיער עתידי ומילוי חללים בחוזק ואלסטיות. לשיער מוענק עד 100% יותר עמידות וחיוניות, חוזק השיער מתחדש באופן מיידי ומתבצע טשטוש של סימני גיל הנראים לעין.

אופן השימוש- יש לטפטף מספר טיפות, לעסות בעדינות את כל הקרקפת והשיער. לא לשטוף. ניתן לשימוש על שיער לח או יבש.

מחיר- 78 ₪ ל- 30 מ"ל.
Repair Rescue Deep Nourishing Shampoo
שמפו להזנה עמוקה, בסדרת "ריפייר רסקיו" לשיער פגום הוא שמפו המספק התחדשות עמוקה וארוכת טווח של השיער, החל מהחפיפה הראשונה.
השמפו מנקה, מזין הזנה עמוקה ועוזר בהתרת קשרים בשיער פגום ביותר.
הטכנולוגיה המשולבת במוצר בעלת ריכוז גבוה של פרוטאוליפידים. טכנולוגיה זו עובדת ברמת סיב השיערה, אוטמת באינטנסיביות את הקוטיקולה וכן משחזרת ומשקמת את המבנה הפנימי של השיערה, עבור חיזוק ואלסטיות טבעיים. מוצרי סדרת "ריפייר רסקיו" מעניקים עד 100% חידוש, עד 100% עמידות, עד 95% פחות שבירת שיער.
אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף היטב.
מחיר- 86 ₪ ל- 250 מ"ל
Repair Rescue Deep Nourishing Treatment
מסכה להזנה עמוקה, בסדרת "ריפייר רסקיו" לשיער פגום מספקת את התיקון העמוק האולטימטיבי,  גם עבור שיער יבש ופגום ביותר.

המסכה בעלת טכנולוגיית שלמות תא השיערה ומכילה ריכוז גבוה יותר של פרוטאוליפידים להזנה עמוקה ושיקום אינטנסיבי של השיערה תוך איטום הקוטיקולה, שיקום הכוח והאלסטיות הטבעיים לשיער פגום ביותר, ברמת סיב השיערה.


מוצרי סדרת "ריפייר רסקיו" מעניקים עד 100% חידוש, עד 100% עמידות, עד 95% פחות שבירת שיער.

אופן השימוש- יש לעסות את המסכה לאורכי שיער לח שיובש במגבת ולשטוף לאחר 2-3 דקות (לא למרוח על הקרקפת).


מחיר 98 ₪ ל- 200 מ"ל.
Repair Rescue Conditioner
קונדישנר "ריפייר רסקיו" לשיער פגום מעניק הזנה אולטימטיבית לטיפוח שיער פגום ביותר.

הקונדישנר מכיל את טכנולוגיית שלמות תא השיערה וריכוז גבוה יותר של פרוטאוליפידים להתרת קשרים, איטום אינטנסיבי של הקוטיקולה ושיקום החוזק והאלסטיות הטבעיים לשיער פגום ברמת סיב השיערה.

מוצרי סדרת "ריפייר רסקיו" מעניקים עד 100% חידוש, עד 100% עמידות, עד 95% פחות שבירת שיער.

אופן השימוש- יש לעסות לשיער רטוב ולשטוף (לא למרוח על הקרקפת).

מחיר 58 ₪ ל-200 מ"ל.


BC Moisture Kick Beauty Balm
קרם יופי "מיוסטר קיק", לשיער רגיל עד יבש-  מעניק לשיער ברק יפה ובריא למראה, וכן מעניק לחות אולטימטיבית באופן אינטנסיבי. בנוסף, הקרם עוזר להגן מפני נזקי חום הנגרמים על ידי מייבשי שיער.הטכנולוגיה המשולבת במוצר מכילה נגזרת של חומצה היאלרונית, המפקידה את הרמה האופטימלית של H2O במבנה השיערה וכך מווסתת בצורה מושלמת את רמת הלחות בשיער. לשיער מוענקים עד 100% הזנה ועד 85% שיפור ביכולת הסירוק.


אופן השימוש- יש לעסות לשיער שיובש במגבת ולעצב. לא לשטוף.
מחיר- 78 ₪ ל- 150 מ"ל.


קצף "ווליום בוסט" לשיער דק -
BC Volume Boost Perfect Foam

קצף "ווליום בוסט" לשיער דק אשר אינו נמכר בישראל אך ניתן להשיגו באתרי קניות בינלאומיים מתיר קשרים לשיער דק, להגברת הנפח.


התכשיר בעל פורמולציה נטולת סיליקון וכן משלב את טכנולוגיית שלמות תא השערה שעובדת ברמת סיב השערה. שני אלו מעניקות לשיער דק נפח חסר תקדים ומעניקות תחושת שיער מלא יותר עם ברק טבעי. 


אופן השימוש- יש לנער היטב ולהחזיק את המיכל הפוך. לרסס לתוך כפות הידיים או ישירות לשורשי השיער ולסרק. לא לשטוף.


מוצרי "שוורצקופף פרופשיונל" משווקים במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ,  לבירור נקודות מכירה 

משרדי "שוורצקופף פרופשיונל": 1-800-33-33-22

למידע נוסף ניתן לבקר באתר www.schwarzkopf-professional.com

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה