יום ראשון, 21 בדצמבר 2014

העט למילוי קמטים הייחודי של חברת 417

בוקר אחד את מתעוררת ומגלה קמט מעצבן בין הגבות..המצב רוח יורד ואת מרגישה, שלצערך, את מזדקנת..
ברגע הזה את חושבת. הלווי שימצאו מקל הקסם שיעלים את הקמטים כלא היו..
חברת מוצרי הקוסמטיקה היוקרתית 417- משיקה את -417 MIRICALE IMMEDIATE WRINKLE FILLER - קרם ייחודי למילוי מהיר של קמטי הבעה ואנטי אייג'ינג, המשווק באריזת עט חדשנית עם מברשת סיליקון ייחודית. עט המילוי החדש מהווה "מכחול קסם" שמשנה באופן מידי את נראות הקמטים!

העט למילוי קמטים הייחודי של חברת  417 מכיל פורמולה מתקדמת המבוססת על פיגמנט מינרלי ייחודי עם קולגן טבעי מצמחים, אשר מחדש את העור וממלא באופן מידי קמטים, עם שיפור הנראה לעין תוך 90 שניות בלבד!

הקרם החדשני ממצק את העור וחודר לסדקים ולקמטים מסביב לשפתיים, לעיניים ומסביב לכל קמטי ההבעה והאנטי-אייג'ינג. הוא משפר את רמת הלחות בעור ומסייע לתהליך התחדשות ורעננות העור, באמצעות שילוב של מינרליים טבעיים מים המלח, קולגן טבעי, תערובת שמנים מסוג נבט חיטה, חוחובה, נר הלילה, אבוקדו, עלי קמילה, בשילוב וויטמינים A, B, E, F.


אריזת המוצר החדשנית, הינה פרי פיתוח בלעדי של חברת 417 : מברשת הסיליקון החדשנית שנבחרה לעט המילוי, מאפשרת הנחה קלה ומהירה של הקרם ישירות על האזור בו מעוניינים לטפל, הן על עור נקי והן על עור אשר כבר ספג לחות ומייקאפ!

כמו כן, העט למילוי הקמטים -417 מעניק חווית שימוש מקצועית וידידותית, תוך שמירה על היגיינה מקסימלית- המריחה נעשית ישירות על הקמט בלבד, באמצעות מברשת הסיליקון האיכותית, ומאפשרת מריחה אחידה, ללא הצורך בנגיעות עם הידיים על עור הפנים.

היתרון הגדול הנוסף של עט המילוי החדש, הוא הפתרון הנוח והיעיל המאפשר שימוש במוצר מחוץ לבית ולאורך כל שעות היום. המוצר החדש, מעוצב בצורה של עט, כך שניתן להשתמש בו ביד אחת. כמו כן, הוא משווק באריזה קומפקטית וקלה לנשיאה בתיק האישי, בכיס הבגד, או בארנק, כך שניתן לעשות תיקי טאץ'-אפ ולשמור על מראה פנים צעיר וחיוני לאורך כל שעות היום.

קהל היעד של המוצר הינו נשים וגברים כאחד, שקמטי ההבעה מטרידים אותם. כך, כל אחד יכול לצייר לעצמו עור חלק, זוהר וצעיר, באופן מידי ובמינימום זמן.

אופן השימוש- יש למרוח את הקרם ישירות על הקמטים מסביב לשפתיים, לעיניים ומסביב לשאר קמטי ההבעה, הן על עור נקי והן על עור הספוג בלחות או מייקאפ. ניתן למריחה בוקר וערב. אין צורך לשטוף.
ניתן להשיג בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון במחיר של 44 דולר ל-7 מ"ל.

משווק לדיוטי פרי ע"י חברת מרום אפ.ג'י.פי בע"מ

תגובה 1: