יום שני, 1 בספטמבר 2014

Perfect Mousse Cool Browns Collection מבית שוורצקופף

לכל עונה יש את הטרנד שלה, גם כשמדובר בשיער.. וכמו שכולנו כבר יודעות כשהשיער נראה טוב אז אנחנו נראות טוב.. בקיץ הקרוב נראה הרבה את הצבע החום על כל גווניו היוצר אצל נשים רבות עוצמה וחיוניות המשדרגים את ההופעה.
החורף, חברת הנקל Beauty Care מציגה את החידוש האחרון בתחום צבעי השיער מבית שוורצקופף"Perfect Mousse Cool Browns Collection" – 3 גוונים חדשים - חומים קרים אשר יושקו תחת סדרת צבעי השיער " Perfect Mousse".
החברה משיקה בישראל 3 גוונים חדשים של צבעי שיער חומים קרים: מוקה קפוא, קפוצ'ינו קרח ואייס אספרסו, צבעים אינטנסיביים מטפחים עם הבזקי צבע קרירים וזוהרים לתוצאת צבע חום טהור, מבריק ועמיד לאורך זמן. קצף הצבע המתקדם מועשר בפיגמנטים משלימים ססגוניים, המבטיחים השתקפות קרירה לתוצאת צבע נקייה, טהורה ומדויקת עם רפלקסים מבריקים וזוהרים.
סדרת צבעי השיער "פרפקט מוס" של שוורצקופף מציעה צבע שיער במרקם מוס ללא אמוניה לצביעת שיער ביתית. מוס הצבע צובע כל שערה בנפרד לתוצאת צבע מדויקת והנו נטול אמוניה. המוצר קל ונוח לשימוש, כמו השימוש בשמפו: מרקם המוס מונע נזילה וטפטוף של החומר ומאפשר מריחה קלה ואחידה.
קבלתי להתנסות של אמי צבע מוס קבוע ללא אמוניה בגוון מוקה קפוא 5-36 הגוון בחום כהה כיסה בשלמות את השיער הלבן. הצבע היה בעל קצף עשיר ולא מטפטף מה שמאפשר שימוש קל בערכה הכוללת בקבוק פיזור עם תחליב מפתח, בקבוק ג'ל צבע, שקית מסכה לשיער, משאבת קצף, עלון הוראות שימוש וזוג כפפות.

מחיר צבעי השיער החדשים Perfect Mousse Cool Browns Collection מבית שוורצקופף הנו 49.90 שקלים לתכולה של 35 מ"ל. 

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם ובחנויות המובחרות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה