יום שני, 19 באוגוסט 2013

L'HOMME PARFUM INTENSE בושם לגבר של YSL

מחפשים מתנה לגבר שאוהבים? תקנו לו בושם!

האמת שיש לי בעל די בררני בריחות וקיימים על המדף שלו בשמים שהוא לא משתמש בהם אבל מתוך נימוס אמר לי תודה כאשר הבאתי לו אותם.

הבושם הבא כבש אותו והוא מאוד התלהב מהריח. סוף סוף שמעתי "ואו, איזה ריח נהדר! שיחקת אותה!"

מדובר בבושם החדש לגבר של מותג יוקרה איב סאן לורן "ל'הום פרפיום אינטנס", פרשנות חדשה ועוצמתית של ל'הום הבושם האייקוני לגבר.

הבשום ל'הום פרפיום אינטנס מתאים לכל אירוע בחיים: לארוחה עם חברים או משפחה, דייט רומנטי, מסיבה או עבודה ומגיע באריזה של 60 מ"ל בבקבוקון מזכוכית כהה עם מכסה פלסטי גאומטרי הנוח לסגירה.


גם עיצוב האריזה מזכיר את הבגד הג'נטלמני: מתקן התזה בצבע שחור ובסיס בצבע שחור.הבקבוק של "ל'הום פרפום אינטנס" מפגין את האלגנטיות של אישיות הבושם, הבקבוק ובראשו פקק מתכת מבריק, חושף אינטנסיביות של הבושם בעל הגוון הענברי דרך הזכוכית הצלולה והנוצצת שלו.

בושם לגבר המסמל הבטחה לכריזמה בשיאה ומדגיש כל היבט של גבריות מהודרת בעלת עוצמת משיכה ופיתוי.
ל'הום פרפיום אינטנס" נפתח עם רעננות הדרית ייחודית של אתרוג וברגמוט, מתובלים בפלפל שחור גברי.
להט שמתרכך עם כניסתו של פרח הדוואנה עם ההדגשים הפירותיים והצבעוניים שלו. הבושם  החדש מעניק חוויה חדשה מסתורית, עמוקה ומלאה חיים. האקורד העצי-פירותי הממגנט הופך לאקורד עצי-ענברי חושני, טהור ואינטנסיבי המפגין גבריות בטוחה בעצמה וחושניות.

תו הבסיס מתעצם בתוך אקורד עצי-ענברי מסחרר המופק מתמצית של ארז ואקורד של זמש קטיפתי ומלטף כמו עור. בעלי הרגיש גם את וניל וגרייפרוט, לבנדר וברגמונט.

 הבושם טיפלה מתוק והריח נשאר לאורח זמן. לא פלא שבעלי לא מפסיק להשתמש בו:)

תכולה: 60 מ"ל.

מחיר מומלץ לצרכן: 610 ₪


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה