יום שישי, 20 באפריל 2018

Dermaglam Seoul מציע מסכת קולגן ריפייר אנטי אייג'ינג

נשים קוריאניות ידועות בזכות העור הנפלא שלהן: מתוח והקפיצי נטול קמטים וקמטוטים..איך מגיעים לעור כזה מושלם?
 
Dermaglam Seoul מותג הקוסמטיקה המוביל את מהפיכת ה- Kbeauty העולמית מציג פורמולת אנטי אייג'ינג פורצת דרך, ישירות מהמעבדות הדרמטולוגיות המתקדמות בסיאול ומשיק מסכת פרימיום הידרוג׳ל: קולגן ריפייר אנטי אייג'ינג 
 


בסופ"ש או בשעות הערב המאוחרות אני מגיעה לרגעים בהם  אני יכולה להשקיע קצת בעצמי, להוציא את מסכה שלי מהעטיפה עם הריח המושלם, להניח אותה על פנים נקיות ופשוט להרגע ל-30 דק הוצאתי את שני חלקי המסכה מאריזתה והסרתי את החומר הקשיח המגן עליה. על העור הנקי הנחתי את החלק התחתון של המסכה ולאחר מכן את החלק העליוןמדובר במסכת פנים על טהרת קולגן הידרוליזי בעל משקל ולקולרי רב טווחים בשילוב חומצה היאלורונית בתצורת סודיום היאלורנאט, שילוב מושלם המאפשר חדירה אולטימטיבית לעור, עידוד ייצור קולגן טבעי סוג 1 וסוג 2 ותמיכה בשרירים המחזיקים את העור למניעה ותיקון סימני ריפיון וצניחה.
 
מסכת קולגן ריפייר אנטי אייג’ינג פועלת למיצוק, החלקת קמטים וקמטוטים, עיבוי חומרי המילוי הטבעיים של העור ומתיחתו. תוך דקות מסיום השימוש התוצאות נראות לעין והעור נולד מחדש בין לילה.


מסכת קולגן ריפייר מומלצת לשימוש כטיפול ללילה, מוגשת באריזה חד פעמית השומרת על החומרים הפעילים מפני חימצון ומאפשרת שימוש קל ונוח. קולגן ריפייר מגיעה באריזה יוקרתית של 4 מסכות, בהן מומלץ להשתמש כטיפול אנטי אייג'ינג אינטנסיבי אחת לשבוע. הרכיבים במסכת קולגן ריפייר אנטי אייג'ינג: קולגן הידר וליזי: מיצוק ועיבוי חומרי המילוי של העור!
קולגן הינו חומר טבעי האחראי ישירות לחוזקו ולגמישותו של העור. אובדן קולגן, המתרחש באופן טבעי עם השנים, הוא הגורם המרכזי לקמטים, קמטוטים וריפיון העור. הקולגן ההידרוליזי במסכת קולגן ריפייר ידוע כמסייע לעור לייצר קולגן סוג 1, קולגן -סוג 2 וחומצה היאלורונית אשר אחראים למיצוק ולעיבוי חומרי המילוי של העור. קולגן הידרוליזי ידוע גם כתומך בשרירים המחזיקים את העור מתוח ומסייע לשיפוררמות הלחות ומרקם העור.
סודיום היאלורנאט חומצה היאלורונית החודרת טוב יותר לעור! מדובר בחומצה היאלורונית בחלקיקים מוקטנים אשר פותחה על יד ימד ענים כדי לאפשר הפחתת הסיכון להתחמצות, הגברת יציבות החומצה ובמיוחד כדילאפשר חדירה אינטנסיבית לעור. בנוסף, סודיום היאלורנאט יכולה להחזיק מים עד פיאלף ממשקלה, כך שהיא משמשת גם כמרכיב לחות מעולה, המסייע לצמצם אתאובדן המים בעור ובכך תורמת להחלקתו, מיצוקו ומתיחתו.

החומרים הפעילים במסכת קולגן ריפייר מוגשים לעורך באמצעות מסכת פרימיום הידרוג'ל 33 גרם אולטרה איכותית, המהווה את פסגת הטכנולוגיה של עולם הקיי-ביוטי, ומוגנת בשלל פטנטים ובדיקות קליניות. ההידרוג'ל של דרמגלאם הינו בעל רמת צמיגות ופיזור גבוהים, להחדרה אולטימטיבית של החומרים הפעילים לעור והינו בעל שני חלקים, אחד לחלקן התחתון של הפנים והשני לחלקן העליון, להתאמה מושלמת לתווי פנייך ומכאן להזנה מושלמת של הסרום לתוך העור.
מסכת הקולגן החדשה קולגן ריפייר אנטי אייג'ינג מצטרפת למסכת הזהב סופר פרימיום אשר הושקה בישראל לפני כשנה וזכתה לביקורות נלהבות בקרב קהילת הביוטי בארץ.


את המסכה ניתן להשיג בחבילה של 4 מסכות פרימיום קולגן ריפייר במחיר השקה של 242 ש״ח בלבד! כולל משלוח עד הבית!
להשיג באתר הרשמי: www.dermaglam.com  ובדיוטי פרי ג׳יימס ריצרדסון

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה