יום שני, 26 במרץ 2018

לה רוש-פוזה LA ROCHE–POSAY משיק EFFACLAR DUO אפקלאר דואו – לטיפול מקיף לעור שמן עם פגמי עור כולל הגנה מפני השמש


האביב כבר כאן, ואיתו החשיפה המוגברת לשמש השיראלית אשר ממשיכה לזרוח ולהפיץ את קרניה לכל עבר ואנחנו מרגישים את השפעת קרני השמש כבר בשעות הבוקר המוקדמות.

מותג הדרמו - קוסמטיקה הבינלאומי לה רוש-פוזה LA ROCHE–POSAY המומלץ על ידי למעלה מ- 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם משיק EFFACLAR DUO [+] SPF30  אפקלאר דואו – לטיפול מקיף לעור שמן עם פגמי עור כולל הגנה מפני השמש.


דרמטולוגים ברחבי העולם נשבו בקסמו של קרם הלחות Effaclar Duo [+]: המשלב מחקרים מעמיקים על המנגנון הגורם לפגמים ובהשפעתם על חיי היום יום של המטופלים.

העובדה שמוצר אחד מצליח לטפל במספר סוגי פגמים שונים: פגמים לאורך זמן, פגמים דלקתיים או פגמים מעורבים – מפשט את הטיפול ומאפשר יכולת התאמה רחבה ומשופרת – בעיקר בקרב צעירים.

חשיפה  יומיומית לקרינת UV עשויה להביא להחמרה במצב פגמי העור לגרום להיפר-פיגמנטציה (סימנים אדומים או חומים על העור). תור אחד שעושה המון ספורט, ובהירת עור, אני מקפידה על תכשיר הגנה באופן קבוע בתיק בזמן יציאה מהבית. כך, אני מרגישה מוגנת בעת פעילות ספורטיבית בחוץ

בבפורמולה החדשה, שילוב יחודי של מרכיבים פעילים להפחתת מראה פגמי עור מתוגברים בטכנולוגיית XL-PROTECTTM  נגד קרני UVA+ UVB. המוצר מגן מפני השפעות חיצוניות וסביבתיות להפחתת מראה פגמי עור ומראה הסימנים על העור.

מסייע בטיפול ומניעת פגמי עור חמורים - מכיל ניאצינמיד ופירוקטן אולמין, המסייעים במניעת פגמי עור ובהגנה כנגד פגמי העור.

מסייע בפתיחת נקבוביות סתומות - השילוב הייחודי של LHA (חומצה ליפוהידרוקסית) וחומצה לינואלית, מסייע בפתיחת נקבוביות סתומות והפחתתן.

מסייע בתיקון ומניעת סימני אדומים וחומים המופיעים כתוצאה מפגמי עור - הודות ל ,Procerad™רכיב פעיל בעל 
פטנט רשום, עם יעילות מוכחת במניעת סימנים אדומים וחומים עתידיים:
  • ה- Procerad™ פועל על הסימנים בטרם הם נוצרים ומסייע במניעת היפר-פיגמנטציה שלאחר הדלקת.
  • ה- Procerad™ יעיל במיוחד בעיכוב ההתפתחות של כתמים כתוצאה מפגמי העור.
 מורחים על כל אזורי הפנים מדי בוקר, לאחר ניקוי יסודי של העור באמצעות אפקלאר ג'ל מקציף לניקוי.  יש להימנע ממריחה באיזור העיניים.

לאחר שימוש מתמשך, שמתי לב להפחתה משמעותית במראה פגמי העור, הפחתת מראה הנקבוביות החסומות, מרקם העור נראה אחיד יותר, מאוזן יותר ומראה הברק על גבי העור תחת שליטה. 

 
קרם-ג'ל מרענן, מעניק לחות ומראה מאט בשימוש יום אחר יום.

אינו דביק. ללא גימור שומני.  מהווה בסיס לאיפור. נטול שומן (OIL FREE).
התכשיר מכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה. ללא פראבן. נבדק גם בישראל על עור רגיש.המוצר נבדק בסביבה של זיהום אוויר גבוה.

את המוצר ניתן להשיג במחיר של 129 ש"ח לתכולה של 40 מ"ל


אמנת הבטיחות של מוצרי לה רוש-פוזה: היפואלרגנ. ריכוז גבוה של חומרים פעילים נבחרים. מכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה, בעלי השפעה מרגיעה ואנטי אוקסידנטית על העור. יעילות מוכחת בתנאי שימוש אמתיים. מרכיבים וחומרי ריח בכמות המינימלית ההכרחית. אריזה הממזערת את הסיכון לזיהום חיידקי. תאריך תפוגה מצוין על גבי כל המוצרים
את מוצרי הטיפוח של לה רוש-פוזה ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, רשתות הפארם, בבתי המרקחת של קופות החולים: מכבי, לאומית ומאוחדת ובקנייה און-ליין באתר המכר השונים:

https://shop.super-pharm.co.il
לפרטים נוספים ושירות לקוחות 09-7735556

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה