יום שישי, 31 ביולי 2015

MIRACLE CREAM קרם יום אנטי אייג'ינג של גרנייה מסדרה MIRACLE SKIN

מה נשים מצפות מקרם האנטי-אייג'ינג שלהן? למצוא בו את מיטב המרכיבים הפעילים המשפיעים לטווח הארוך, אך בה בעת הן חולמות בחשאי גם על... שינוי מיידי של עורן!

כיום, נשים ברחבי העולם ישנות פחות וחיות חיים מתישים יותר כך שעורן זקוק למשטר טיפול עמוק ואינטנסיבי הנאבק בהשפעותיה המזיקות והנראות לעין של העייפות.

מותג הטיפוח הבינלאומי גרנייה משיק את סדרת טיפוח אנטי אייג'ינג מירקל סקין הכוללת קרם יום (ב-2 גרסאות: לעור רגיל ועור יבש) וקרם לילה -  לשינוי מראה פני העור.

קבלתי להתנסות קרם יום מיריקל מעניק טיפול אנטי אייג'ינג המסייע לשינוי מראה פני העור ובעל טכנולוגיית מוגנת על ידי פטנטים:
מורחים את הקרם בכל בוקר על עור פנים נקי כטיפול אנטי אייג'ינג. כמות בגודל אגוז מספיקה לכיסוי מלא של הפנים. במגע עם עורך, מרקם הקרם הקליל מתאים עצמו לצבע העור ולקבלת מראה עור אחיד יותר.


קרם יום מיריקל מציג שינוי כפול של פני העור בעזרת פורמולה המכילה מיקרו קפסולות המועשרות במיקרו פיגמנטים וקומפלקס של  7 מרכיבי אנטי אייג'יניג פעילים: פרו-רטינול,ג'ינגר נוגד חמצון, פפטידים מותחיםLHA ,, ויטמין B3   פרו-ויטמין B5 ,וויטמין Cg
טכנולוגיית טיפול אופטי – OPTICAL CARE: המרקם מתאים עצמו לעור הפנים: כשהוא נוגע בעור הוא משתנה ומשחרר זוהר מרוכז לתיקון מיידי של סימני הגיל.
תוצאות נראות לעין באופן מיידי:
  • שיפור מראה גוון העור: אחיד ומואר יותר
  • שיפור מגע העור: חלק ורך יותר
  • הפחתת מראה סימני העייפות: מהבוקר ועד הלילה
 תוצאות נראות לעין תוך 28 ימים: בזכות הפורמולה המועשרת במרכיבי אנטי אייג'ינג פעילים ותודות לפעולת הגנת ה UV קרם מיריקל מסייע להילחם לאורך זמן בסימני הזדקנות העור.
בחודש אוגוסט 2015 מחיר השקה מיוחד: 55₪ בלבד ליחידה לתכולה של 50 מ"ל (במקום 110 ₪), וזוג מוצרים ב-100 ₪ בלבד (במקום 220 ₪ ). 
מחיר מומלץ לצרכן: 110 ₪ (לפני הנחות מבצע הניתנות על ידי הקמעונאים מעת לעת על פי שיקול דעתם).
את מוצרי סדרת מירקל סקין של גרנייה ניתן להשיג ברשתות הפארם, המשביר החדש לצרכן, H&O, ובפרפומריות נבחרות.

הידעתם שבמחקר בנושא הרגלי השינה שנערך ע"י מכון פאנלסPANELS4ALL  בקרב נשים בגילאי 35-55 כ- 37% מהנשאלות ציינו כי הן ישנות 6 שעות או פחות מכך בממוצע בלילה, כאשר 51% נוספות ציינו כי הינן ישנות 7 שעות בלילה (אני יכולה להצטרף למדגם:) כ- 73% מהמשיבות ציינו כי עור הפנים שלהן נראה פחות טוב אחרי לילה ללא שינה טובה. בנוגע לסימנים ראשונים להזדקנות עור הפנים, 41% מהמשיבות ציינו כי סימן ראשון להזדקנות עור הפנים הוא קמטים ואילו 23% ציינו את רפיון העור כסימן הראשון.

המסקנה המתבקשת - עבור נשים, העייפות היא כעת סימן ההזדקנות מס' 1.

המדע אישר מה אומרות הנשים - מחקרי מעבדה מצאו כי קיים ממד ביולוגי לעייפות: העייפות יוצרת תופעה הידועה כ'חמצון תאי', המפחיתה את יכולת ההתחדשות הטבעית של העור, מה שאומר שהוא נחלש ואינו יכול להתאושש עוד כראוי. לאורך הזמן, העייפות גורמת לעור להזדקן במהירות רבה יותר ולהגביר את כמות הזמן הנדרשת לו בכדי להתאושש כראוי לאורך הלילה, מה שגורם לתווי הפנים להזדקן טרם זמנם.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה