יום שישי, 19 ביוני 2015

סדרת אולטרסול Platinum Protect & Repair של ד"ר פישר

הקיץ כבר כאן והשמש הישראלית ממשיכה לזרוח ולהפיץ את קרניה לכל עבר ואנחנו מריגישים את השפעת קרני השמש כבר בשעות הבוקר המוקדמות.

בתור משפחת ג'ינג'ים ובהירים, כאשר אני המג'ונג'נת הראשית, עם תחילת העונה החמה, אני מתחילה לבדוק האם נשארו בארון תכשירי הגנה משנה שעברה, ותמיד תוצאות הבדיקה מראות שצריך לרכוש חדשים.

הקיץ,מעבדות המחקר של  ד"ר פישר, המומחים בהגנה מהשמש, משיק את סדרת אולטרסול Platinum Protect & Repair להגנה עמוקה מקרינת השמש וסיוע לשיקום רב מימדי של נזקי הקרינה.
הסדרה כוללת קרם פנים להגנה עמוקה, גבוהה ורחבה בזמן החשיפה לשמש וקרם פנים משקם לחיזוק ההגנה הטבעית של העור, החזרת הלחות לאחר החשיפה לשמש,  טיפול בסימני הזדקנות העור ולמראה בריא וצעיר יותר. 


סדרת אולטרסול Platinum כוללת שני תכשירים שהם שילוב ייחודי של הגנה ושיקום, המעניקים הגנה מתמשכת 24/7 ומסייעים בהאטת ההזדקנות המוקדמת של העור:

אולטרסול Platinum Protect, קרם פנים (לשימוש יומיומי) פורץ דרך להאטת הזדקנות העור ולהגנה רב מימדית מקרינת השמש המספק הגנה עמוקה, גבוהה ורחבה בזמן החשיפה לשמש ולמלחמה בסימני הגיל (קמטים, קמטוטים, כתמים וריפיון העור) המתאים לכל סוגי העור.


הקרם מכיל מסנני קרינה המגנים על שכבות העור השונות מפני קרינת UVA&UVB ומשלב רכיבים ייעודיים המסייעים להגנה מפני השפעות הקרינה האינפרא אדומה. רכיבים אלה כוללים את טכנולוגיית אנטי-אינפרא אייג'ינג החדשנית המסייעת להגנה מפני נזקי הקרינה האינפרא אדומה בשילוב קומפלקס יעודי של נוגדי חמצון, תמציות בוטניות, ויטמינים וסיליקונים נחוצים לטיפול במכלול נזקי קרינת השמש.

התכשיר מכיל קומפלקס אנטי-אוקסידנטים רב עוצמה, סרום בוטני חדשניElix-IRTM, המסייע בהגנה על סיבי הקולגן והסיבים האלסטיים, לשמירה על חוזק, גמישות ומיצוק העור ומיקרו קריסטליים לפיזור חום, זאת תוך שמירה על מרקם עדין ונעים.

הקרם מותאם לעור רגישף היפואלרגני, ללא פראבנים, עמיד במים, נון-קומדוני, בעל מרקם קליל במיוחד.
הנסיינית, אמא שלי, דווה שהקרם התאים לעור הרגיש שלה, נמרח בקלות ונספג במהירות.

הקרם נבדק לפי התקן האירופאי ומותאם לתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות להגנה מפני UVAַ&UVB.
מחיר מומלץ לצרכן: 99.90 ₪, תכולה: 50 מ"ל.
להשיג ברשתות הפארם, בתי מרחת וחנויות נבחרות.
חשוב לצין כי במדינת שטופת שמש כישראל, כ-70% מהקרינה אליה אנו נחשפים היא בחיי היום יום ולא רק בים ובבריכה, כמו כן כ- 90% מההזדקנות המוקדמת של העור, שאינה תורשתית נגרמת מחשיפה לא מוגנת לשמש.
אולטרסול  Platinum Repair, קרם משקם (לאחר חשיפה לשמש): קרם פנים משקם ומרגיע לשימוש לאחר החשיפה לשמש המסייע בשיקום נזקי הקרינה ובהאטת הזדקנות העור, המשלים את פעולת הקרם המגן, ומסייע לעור להתמודד עם השפעות הקרינה, לחיזוק ההגנה הטבעית של העור, החזרת לחות לעור, חיזוק, גמישות ומיצוק העור.

הקרם המשקם הינו בעל מרקם קליל במיוחד, הנמרח בקלות ונספג במהירות. הקרם מכיל קומפלקס רב עוצמה של אנטי-אוקסידנטים, בשילוב סרום בוטני חדשני פעיל, Elix-IRTM המסייע בלחימה באינפרא אייג'ינג, הזדקנות עור שמקורה בחשיפה לקרינה האינפרא אדומה, ובהגנה על סיבי הקולגן והסיבים האלסטיים, לשמירה על חוזק, גמישות ומיצוק העור בנוסף מכיל הקרם מרכיבים חיוניים, מרכיבי לחות והזנה ושילוב ייחודי של ויטמינים: פרו ויטמין B5, ויטמין E, ויטמין A ומשאיר תחושת משי ומראה בריא,צעיר וחיוני.
מומלץ לשימוש לאחר כל חשיפה לשמש וכקרם לילה מדי יום. לתוצאות מירביות מומלץ לשימוש בשילוב עם Platinum PROTECT.

מחיר מומלץ לצרכן:99.90 ₪, תכולה: 50 מ"ל. 

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת וחנויות נבחרות.

קרינה אינפרא אדומה (IR) מזיקה לעור. מחקרים חדשים מראים כי בנוסף לנזקים הנגרמים לעור בעקבות החשיפה לקרינת UVA ו- UVB גם הקרינה האינפרא אדומה (IR) מזיקה לעור וגורמת בין השאר לקמטים, פגיעה באלסטיות ולרפיון העור ולכן להזדקנות מוקדמת של העור. מדובר בקרינה שעוצמתה נמוכה יותר מקרינת ה- UV, אך היא מהווה כ- 45% מהקרינה הפוגעת בעורנו. על פי מחקרים אלה שילוב של נוגדי חמצון יעודים יעיל בהגנה על העור גם מנזקי הקרינה האינפרא אדומה ובהאטת הזדקנות מוקדמת של העור.
נזקים מהקרינה נגרמים גם לאחר החשיפה לשמש. הידע העדכני והמתקדם ביותר בתחום הפוטוביולוגיה מראה שמיד לאחר החשיפה לשמש ובמשך 24 עד 48 שעות יש פעילות אינטנסיבית בתוך תאי העור כחלק מניסיונו של הגוף לצמצם את נזקי הקרינה שנוצרו.
קרינת השמש הפוגעת בעור שלנו, חודרת את האטמוספירה ופוגעת בעור נחלקת לשלושה סוגי קרינה: קרינת ה- UV (UVA ו- UVB), קרינת האור הנראה (צבעים) והקרינה האינפרא אדומה - IR. קרינת ה- UVB פוגעת בשכבה החיצונית של העור (אפידרמיס) וגורמת לנזקים ל- DNA, לאדמומיות וכוויות ואף לסרטן עור. קרינת ה- UVA חודרת לשכבה הפנימית של העור (הדרמיס) וגורמת לנזקים ארוכי טווח; לפגיעה ב- DNA, להזדקנות מוקדמת של העור הבאה לידי ביטוי גם בפגיעה בסיבי הקולגן והאלסטין, כתמים, קמטים, רפיון עור וסרטן עור.
הקרינה האינפרא אדומה (IR), מהווה כ-45% מקרינת השמש הפוגעת בעור ונחלקת לשניים: קרניים המחממות את פני העור וקרניים החודרות לשכבות העור העמוקות (דרמיס והיפודרמיס).
מחקרים מראים כי הקרינה האינפרא אדומה  יוצרת רדיקאלים חופשיים הגורמים להזדקנות מוקדמת של העור, לפגיעה באלסטיות העור, לקמטים ולרפיון עור נוסף על כך, חשיפה לקרינת השמש על מגוון רבדיה (UV ו- IR) מפחיתה באופן משמעותי את כמות נוגדי החמצון (האנטי-אוקסידנטים) הנמצאים באופן טבעי בעור והמשמשים להגנה מפני רדיקאלים חופשיים. כתוצאה נגרמים נזקים לטווח הקצר והארוך, דוגמת נזק ל- DNA, לחלבונים, לשומנים ולתאי העור.

ד"ר פישר משלבים 50 שנות ניסיון, מחקר, ידע רפואי ובינלאומי כדיי לפתח את תכשירי ההגנה משמש המתקדמים והחדשניים ביותר במטרה לתת מענה לצרכים שונים ומגוונים של קהל לקוחותינו. תכשירי אולטרסול מיוצרים במפעלי התרופות של ד"ר פישר תחת אבטחת איכות קפדנית, על פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים (GMP, ISO 9001), תוך שימוש במרכיבים המתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה