יום שבת, 2 באוגוסט 2014

KHOL LINER Master Kajal עפרון עיניים של מייבלין ניו יורק

העפרונות כבר הפכו למוצר חובה במזרח ובמיוחד בהודו: "הגוף, העור, השיער, אפשר להתעלם מהכל אם העיניים נאמנות ומבטאות את הנאמנות שלהן בקול. אני מאמינה שהעיניים הן אחת התכונות החשובות ביותר של האישה"

"מבחינה חיצונית, העיניים הן החלק היפה ביותר של האישה... בגלל שהן ההשתקפות של הלב שלה"..כך תארו ט'יין, בת 21 וקולקטה, בת 23 את חשיבות איפור העיניים ואני בהחלט מסכימה איתן.

עפרונות העיניים הקיימים כיום נחלקים לעפרונות קלאסיים בעלי קצה חוד מעץ קשה, עפרונות מכאניים שלעיתים מגרים וגורמים לדמע בעת המריחה, ואלו הנוזליים הנוטים להכתים את עדשות המגע.

מותג האיפור הבינלאומי, Maybelline New York משיק את סדרת עפרונות העיניים Master Kajal, עיפרון עיניים מדור חדש, ומיוחד לקו הפנימי של העין!

Master Kajal -עיפרון חדשני בצורת קונוס למשיכת קו מודגש ודרמטי מסביב לעין, לרבות קו הריסים הפנימי התחתון והעליון של העין, ללא צורך בחידוד וב-4 גוונים מפתים.

עפרונות Master Kajal מתווספים לסדרת מוצרי איפור העיניים המקצועית Eye Studio של Maybelline New York

הודות לפורמולה חדשנית המכילה שמן ושעוות, העיפרון מחליק ללא מאמץ, במרקם רך ונעים, הצבע עמוק ומאוזן ובעל ריכוז גבוה של פיגמנטים אינטנסיביים.

ניתן להשתמש בעיפרון להדגשת קו הריסים הפנימי (תחתון או עליון) של העין או כאייליינר, ע"י תחימת גבולות העין וטשטוש הקצוות ליצירת מראה קל ורך יותר. יש להקפיד על משיכה צידית של העיפרון על מנת לא לפגוע בצורת הקונוס הייחודית שלו המקלה על המריחה.  

עפרונות העיניים Master Kajal מוצעים ב-4 גוונים: שחור, כחול, ירוק בקבוק, וזהב.

ניתן להשיג במחיר 65 ש"ח ברשת סופר-פארם, המשביר החדש לצרכן, H&O, ניו-פארם, מגה, שופרסל ובפרפומריות נבחרות.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה