יום שני, 2 ביוני 2014

Château de Beauté סדרת טיפוח של כריסטינה

חייבת להודות שהגעתי לגיל בו מביטים במראה יותר ויותר אחרי חיפוש של קמטים וקמטוטים חדשים ודאגה מה עושים עם כל זה - הרי אנחנו מזדקנים.

תכשירים קוסמטיים לטיפול וצמצום מראה הקמטים תופסים מקום נחמד בשגרת הטיפוח וכמובן שאני מעדיפה להשתמש באלה שעשו טוב לעור שלי. האמת שאני די שמרנית בבחירת מוצרי טיפוח ומאז שהתחלתי לפני כשלוש שנים להשתמש בתכשירי טיפוח של חברת כריסטינה, התמכרתי אליהם ולא מחליפה אותם בשום מותג אחר.

סדרה Château de Beauté של חברת הקוסמטיקה 'כריסטינה' פותחת עידן חדש בתחום הקוסמטיקה המקצועי הפרו אקטיבית . מרכיבים פעילים שמקורם בענב ובתוצריו מחדשים את העור, מטעינים אותו באנרגיה חיונית ומגלים את חזותו הצעירה והזוהרת. התוצאות נראות לעין מיד ומלוות את העור לאורך זמן.http://youtu.be/MlSXHHQCkik


סדרה זו מתמקדת בהשבת הנעורים לעור הפנים, טשטוש ומניעה של סממני הגיל והזמן, הגלויים והנסתרים, באמצעות מרכיבים ייחודים הנובעים ממחקר מדעי  מתקדם. הסדרה מיועדת לנשים מגיל 30 ומעלה ומעניקה לעור חיוניות רעננה וקורנת. איכויות הענבים והיין מעניקות לעור חיוניות מחוזקת וחושפות שכבת עור צעירה ורעננה.
צילום שלומי ארביב


רציתי לשתף אותכן בהתנסות שלי בשניים ממוצרי הסדרה.

Absolute Perfect הוא סרום רב-עוצמה להחלקת מראה קמטים וקמטוטים המכיל שילוב ייחודי וממוקד של מרכיבים חדשניים הממצקים ומצעירים את העור באופן כמעט מיידי.


קמטי הבעה הם הקמטים הנוצרים באופן טבעי מסביב לעיניים, באזור השפתיים ובמצח כתוצאה מהבעות קבועות ואופייניות לכל אדם ובשל הרגלים כמו עישון וכד'. קמטי הבעה מופיעים גם אצל אנשים צעירים יחסית בניגוד לקמטים המופיעים כתוצאה מחשיפה לשמש ולסביבה או כתוצאה של גיל . קמטי ההבעה נחרצים בפנים כתוצאה מתנועות חוזרות של הבעות הגורמות ללחץ על התאים המייצרים את הקולגן והאלסטין שמקנים לעור את הגמישות והמיצוק.

Absolute Perfect – מבוסס על תגלית מדעית מהפכנית וטכנולוגיה חדשנית הממוקדים בפעילות ישירה על קמטי הבעה באמצעות צמצומם הקמטים מבפנים החוצה. סרום אפקטיבי זה הינו הפיתוח העדכני ביותר בכל הקשור לתכשירים המיועדים להשבת הנעורים לעור.


צילום שלומי ארביב

הסרום מגיע בבקבוקון עם משאבה המאפרת להוציא כמות המדויקת של התכשיר, הוא בעל מרקם קליל , ריח נהדר ונספג במהרות בעור. לאחר השימוש, העור יתגלה מעודן וחלק יותר מלווה זוהר נעורים קורן.

מחיר:449  ₪ ל – 30ml

Shielding Cream SPF 35 - קרם אפקטיבי ויעיל המספק הגנה כוללת לעור הפנים מפני השפעות סביבתיות מזיקות, תורם משמעותית להצערת העור ומעניק לו לחות פעילה למשך כל שעות היום.
הקרם מגיע בצנצנת זכוכית (ולכן חשוב שהידיים יהיו נקיות לפני שמניחים אותו). הקרם בעל מקדם הגנה SPF 35 - נתון מאוד חשוב לבעלות עור בהיר ומנומש כמוני שחייבות להשתמש בקרמים עם מקדם הגנה בלבד בימי הקיץ החמים.
לאחר שימוש ראשוני, כבר רואים תוצאות :עורך יתגלה צעיר יותר, חלק יותר וקורן. 
מחיר:354  ₪ ל – 50ml

Château de Beauté - סדרת מוצרים מתקדמת ופורצת דרך המבוססת על "כימיה ירוקה", קוסמטיקה נקייה וטכנולוגיה חדשנית ויעילה ומגוון מוצריה עונים לכלל הדרישות:
  • SLS FREE
  • PEG FREE
  • PARABEN FREE
  • PETROCHEMICAL FREE
  • ANIMAL ORIGIN INGREDIENTS FREE
  • PROPYLENE GLYCOL FREE
  • EDTA FREE
  • COLOUR FREE

איכויות הענבים והיין מעניקות לעור חיוניות מחוזקת וחושפות שכבת עור צעירה ורעננה.


המדע מאחורי הסדרה – קרקע פורייה לחדשנות טהורה
מרכיבים המופקים מפרי הגפן ותוצריו
 - Polyphenol & Tanins הפוליפנול מרכיב רב-עוצמה המצוי בענבים אדומים, מספק אנרגיה לעור ומאריך את חיי התאים. החלקיקים הפעילים משיבים לעור את גמישותו הטבעית בזמן שמולקולות הטאנין ממצקות ומחזקות את מבנהו הפנימי של העור.

  - Resveratrol נוגד חמצון רב-עוצמה המצוי בקליפותיהם של הענבים האדומים ולפיכך גם ביין אדום. מחקרים רבים הוכיחו כי ה- Resveratrol מעודד את היווצרותם של תאים חדשים ומקנה לעור מרקם אחיד וזוהר יותר.

Anthocyanins - שילוב מרכיבים בעלי השפעה ישירה על עידוד ייצור הקולגן בעור, חיזוקו והגנתו.

 -Acetic Acidחומצה הממריצה את זרימת הדם לתאי העור, מעניקה לו מראה בריא וחיוני. החומצה מסייעת לחידוש כללי של העור וחושפת שכבת עור רעננה. היין מכיל מגוון חומצות אפקטיביות וביניהן: Tartaric Acid, Malic Acid, Butyric Acid, Lactic Acid אשר מיטיבות עם העור ומעניקות תוצאות מרשימות: חידוש העור , עידוד תהליך ייצור הקולגן, חיזוק מבנה הקולגן הקיים בעור והשבת הנעורים למרקם.

3D Peptide Complex  - פסגת המדע לתוצאות עוד יותר מדהימות!
פורמולת הפפטידים החדשנית של Château de Beauté מהווה את קדמת המדע והטכנולוגיה בכל הקשור להצערת העור ולמניעת תהליכי ההזדקנות בו.
נוסחת ה – 3D Peptide Complex מעודדת, באופן ניכר, ייצור של 6 סוגי קולגן בעור. מדובר בתרכובת ביו-אקטיבית עוצמתית הממוקדת בהפחתה כוללת במראה קמטים וקמטוטים תוך התמקדות מלאה בקמטי הבעה.
כידוע, הקולגן מהווה 75% מהחלבונים בעור ואחראי לחוזקו ולשמירה על מבנהו הבריא והצעיר. פורמלת3D Peptide Complex  מעניקה למבנה העור הגנה יעילה כנגד תהליכי שחיקה ומקנה לו מראה צעיר יותר ומרקם קטיפתי ומעודן. מרכיב חדשני זה נמצא בסרום  ה –  Absolute Perfect של סדרת Château de Beauté.

רטינול מקופסל (Encapsulated Retinol) – יעילות מקסימאלית לפרקי זמן ממושכים
חזית הטכנולוגיה העכשווית מתבטאת בפיתוח חדשני זה. פעילות הרטינול בקפסולות מיועדת למניעה ולטשטוש תהליכי וסימני הזדקנות העור. התוצאה האפקטיבית ניכרת לכל עין – החייאת ורענון העור מבפנים לתוצאות ממושכות מבחוץ.
כיצד פועל מרכיב זה?
הרטינול המקופסל יוצר מגע הדרגתי עם העור, מתפזר בתוכו לאורך כל שעות היום ובכך נותר פעיל לאורך זמן. התהליך מאפשר טיפול ממוקד ויעיל ביותר,המפחית ומעכב סימני הזדקנות כגון: קמטים, גוון עור לא אחיד ואובדן רמות הגמישות, הטונוס והחיוניות. הרטינול המקופסל נמצא בתכשירי הסרום של סדרת Château de Beauté.

הטיפול במוצרי  Château de Beauté הינו מקצועי וביו-אקטיבי המשלב את תכונותיו היעילות של פרי הגפן עם קדמת המדע והטכנולוגיה במטרה למנוע, להפחית ולעכב תהליכי וסימני הזדקנות בעור. 
מוצרי חברת "כריסטינה" ניתן להשיג אצל הקוסמטיקאיות ברחבי הארץ לבירור בטלפון 1800-816-816

את הטיפול עם מוצרים של כריסטינה עברתי בספא פריאל אצל קוסמטיקאית עם ידי זהב דפנה נעים, קוסמטיקאית הוליסטית בעלת 26 שנות ניסיון בתחום, אשר הגיעה מארה"ב והחליטה להשאר בארץ.

בתמונות אני בתפקיד המומיה:במהלך הביקור דפנה שתפה אותי כי לכל טיפול היא מתייחסת כאל הרכבת פאזל: התאמה של מוצרי כריסטינה בהתאם לצרכי העור של הלקוחה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה