יום שבת, 5 באוקטובר 2013

קרם העיניים של גרנייה ULTRA LIFT 2

בתור אחת שעברה כבר את גיל ה-30 המופלג, התופעה של  קמטים הופכים למודגשים ובולטים מוכרת לי היטב והעור שלי מתחיל לאבד מהמוצקות והגמישות שלו.
לפי המחקרים: עם השנים, תהליך התחדשות תאי העור הולך ופוחת וחלה הידרדרות ברקמות התומכות. בנוסף, נוצר מחסור בויטמין A בעור.
הנשים המודרניות דורשות מוצרים, המפחיתים את הקמטים באופן ברור וגלוי מבלי להתפשר על לחות.
במותג הטיפוח גרנייה איחדו את הטכנולוגיות הטובות ביותר לטיפוח עור העיניים במוצר אחד ומשיקים את אולטרה ליפט 2 ב-1: סרום + קרם עיניים - קרם המשלב 2 מוצרים ב-1: קרם עיניים המסייע לטיפול בקמטים וסרום אקטיבי למיצוק העור והפחתת מראה סימני העייפות מסביב לעיניים.

אריזת האולטרה ליפט סרום + קרם עיניים פותחה בטכנולוגיה חדשנית המאפשרת למילוי הפנימי להגיע בצורת ספירלה (Swirl) שאינה משתנה עם השימוש במוצר. ערבוב החומרים נותר גלוי לעין עד לסיום המוצר. הפורמולה החדשנית מצליחה לשלב סרום במרקם ג'ל עם קרם עיניים מבלי שהשניים יתערבבו  וכאשר לוחצים על התכשיר, מתקבל עירוב של השניים יחד הודות לפיזור ספיראלי מדויק של החומרים.
מדובר בתכשיר אחד המסייע לטיפול בקמטים, מיצוק והחזרת הזוהר למבט בצורה נראית לעין.
כתוצאה מכך, הסרום וקרם העיניים נמצאים בתוך משאבה ספירלית אחת המבטיחה שילוב מאוזן ומושלם של החומרים בכל מריחה.  

 הפורמולה משלבת מספר רכיבים פעילים:
  • פרו-רטינול - מולקולה רבת עוצמה המופקת ממקור טבעי ופועלת כמאגר יעיל של רטינול המשתחרר לטובת התחדשות תאי העור והמרצת ייצור הקולגן. זהו רכיב פעיל יוצא דופן בתחום האנטי אייג'ינג, המסייע בהמרצת קצב חילוף החומרים של התאים ומסייע בהתחדשות תאי העור. אולטרה ליפט 2 ב-1: סרום + קרם עיניים מכיל ריכוז של פי 2 פרו רטינול (ביחס למוצרים אחרים של אולטרה ליפט) המשתחרר לעור הפנים לאחר המריחה באופן מתמשך, ליעילות מוגברת.
  • קפאין - ידוע בתכונותיו הממריצות, מסייע להפחית את סימני העייפות ואת המראה הנפוח תחת העיניים.
מורחים את התכשיר בכל בוקר ו/או ערב בעזרת קצות האצבעות ע"י טפיחות קטנות מהחלק הפנימי של העין כלפי חוץ. 
לפי תוצאות בדיקה קלינית בקרב 38 נשים ו/או הערכה עצמית בקרב 52 נשים: באופן מיידי אזור העיניים נראה חלק, מוצק וזוהר יותר, מראה קמטי ההבעה בצידי העיניים נראים מופחתים יותר, העור נראה מוצק יותר וסימני העייפות נראים מופחתים, מגע העור השתפר בצורה ניכרת.

אולטרה ליפט 2 ב-1: סרום + קרם עיניים של גרנייה, מעניק לנשים הזדמנות לספק את כל צרכי היופי שלהן בתנועת יד אחת פשוטה ומהירה - לטפל בקמטים, באובדן מיצוק העור ובכהויות ובו בזמן לשמור על יופיו הטבעי של העור.
מחיר לתכולה של 15 מ"ל:  173.46 ₪

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה